Utilitzem cookies pròpies i de tercers per analitzar la teva navegació amb finalitats estadístiques i de personalització. Fes clic a configurar cookies per personalitzar les cookies o a Acceptar per acapetar totes les cookies.
Configurar cookies    ACEPTAR
Registra't Ara ›
informació
Contacti amb nosaltres

President del SIL
Pere Navarro

Directora General SIL
Blanca Sorigué

Director de Comunicació, Premsa i Màrqueting Digital
Lluís López Yuste
czfb@zfbarcelona.es

Cap de projecte
Silvia Puntonet
spuntonet@zfbarcelona.es

Coordinadora Àrea Comercial
Mónica Barranco
mbarranco@zfbarcelona.es
International Project Manager
Jorge Alberto Díaz
jrivera-ext@czfi.es
Coordinadora Àrea Producció Logística
Mª José Remigio
mremigio@czfi.es
Responsable d'Administració
Elisenda Montañés
elisendamontanes@zfbarcelona.es
Coordinadora Àrea Atenció a l’Expositor
Cristina Machado
cmachado@czfi.es
Coordinadora Àrea Promoció
Marta Garcia
mgarcia@czfi.es
Coordinadora Àrea Congressos / Coneixement
Eva Baile
bailee@zfbarcelona.es
Àrea Congressos / Coneixement
Vanessa González
vgonzalez@zfbarcelona.es
Secretaria Tècnica Àrea Congressos / Coneixement
Núria Climent
climent@zfbarcelona.es
Coordinadora Àrea Producció d’Esdeveniments
Silvia Cuenca
cuenca@zfbarcelona.es

Responsable de Seguretat
Xavier Barrueco
barrueco@czfi.es

SIL BARCELONA
Consorci ZF Internacional SAU
Tel.: +34 93 263 81 50
Email.: sil@zfbarcelona.es
 
El SIL BARCELONA està organitzat per:
El Consorci
www.silbcn.com © SIL, tots els drets reservats.
Portal de transparència | Perfil del contractant
Avís legal | Política de privacitat | Política de cookies