Utilitzem cookies pròpies i de tercers per analitzar la teva navegació amb finalitats estadístiques i de personalització. Fes clic a configurar cookies per personalitzar les cookies o a Acceptar per acapetar totes les cookies.
Configurar cookies    ACEPTAR
informació
Contacti amb nosaltres

Directora General SIL
Blanca Sorigué
sorigue@zfbarcelona.es

Adjunta a Direcció General
Rebeca Montesinos
rebecam@zfbarcelona.es

Gabinet de Direcció
Rosa Espolet
espolet@zfbarcelona.es

Gabinet de Direcció
Eva Baile
baile@zfbarcelona.es

Director de Comunicació, Premsa i Màrqueting Digital
Lluís López Yuste
lluis.lopez@zfbarcelona.es

Departament de Comunicació i Premsa
Marieta Cavero
mcavero@zfbarcelona.es

Responsable de Marketing, Congrés i Promoció
Gisèle Muñoz Alsina
gisele@zfbarcelona.es

Vendes i Promoció
Mónica Barranco
comercialsil@zfbarcelona.es
Departament Comercial
Helena Gutiérrez
hgutierrez@zfbarcelona.es
Responsable Departament de Producció
Mª José Remigio
mremigio@zfbarcelona.es
Departament d'Administració i Finances
Elisenda Montañés
elisendamontanes@zfbarcelona.es
Departament d'Administració
Cristina Machado
cmachado@zfbarcelona.es
Área Congreso y Promoción
Silvia Cuenca
cuenca@zfbarcelona.es
Área Congreso y Promoción
Marta García
mgarcia@zfbarcelona.es
Promoció i vendes
Mª José Rubal
rubal@zfbarcelona.es
SIL BARCELONA
Consorci ZF Internacional SAU
Tel.: +34 93 263 81 50
Fax.: +34 93 263 81 28
Email.: sil@zfbarcelona.es
El SIL BARCELONA està organitzat per:
El Consorci
www.silbcn.com © SIL, tots els drets reservats. Avís legal